שיטת KEYDS

החזון לשיטה הזו הגיע אליי על בהר שאסטה בצפון קליפורניה. נסעתי לשם כדי לעבור סדנה, במיקום שנחשב לשער אנרגטי חזק מאד בעולם, ובאותו מיקום מיוחד הבנתי מה אני רוצה ליצור, מה אני רוצה לעשות. הבנתי שאני רוצה להקים מרכז הורים אחר, ולסייע ליצור תקשורת מקרבת ונכונה בין הורים לילדים. ראיתי מולי ילדים דחויים, ילדים שסובלים מבריונות, ילדים שלא מצליחים להביא עצמם לידי ביטוי מלא, ומנגד ראיתי הורים מבולבלים, חסרי אונים, ללא סמכות הורית, תוהים ותועים, הנמצאים במרוץ אחר הצלחה, הישגים, קריירה, ואינם יודעים מהם הצרכים האמיתים של ילדיהם.

 

כיצד מטפלים בצורה נכונה?

במהלך שנות עבודתי ראיתי המון ילדים והורים, וכאשר ניסיתי להתבונן על כל הסיטואציות הללו ממעוף הציפור, גיליתי ילדים החווים סבל ומצוקה והורים אכפתיים, האוהבים מאד את ילדיהם אך לא מצליחים להבין מאין הסבל והמצוקה מגיעים. ילדים  אלו מקבלים אבחנות מגורמים רפואיים, פסיכולוגים וחינוכיים המספקים מרשמים לתרופות ועושים כמעט כל מה שניתן מלבד להבין שכל שהילד מבקש הוא שיראו אותו, שיאהבו אותו, שיכירו בו, שיתנו לו את מה שהוא צריך, שיקבלו אותי כפי שהוא, מבלי להדביק עליו תוויות, מבלי לשלוח אותו לסוגי טיפולים שונים, מבלי שיאפשרו לו שוב, ללכת לאיבוד.

 

איך עובדת שיטת keyds?

שיטת keyds נועדה לחבר בין ילדים לבין המפתחות הקיימים אצלנו לשער ליבם וללמד את ההורים כיצד לחלק בצורה נכונה את זמן המשמעת וזמן האהבה. אני רואה הורים רבים שעסוקים רוב הזמן במרחב המשמעת, העונש וההגבלות על ילדיהם, והמרחב המשחקי בו קיימות אהבה ושמחה מצטמצם. אני רואה הורים שמרגישים שהרעפת חומריות על הילד יכולה לסייע, והורים שבאים מרקע סוציו-אקונומי קשה שמרגישים שהמחסור הוא זה שיוצר את הבעיה, ובשני המקרים, מירוץ החיים הוא זה הגורם להורים להגיע למצב בו הם לא פוגשים את הילד באמת, ובעיקר – לא פוגשים את עצמם. שיטת keyds מיועדת לתת להורים כלים לקבלת בחירות נכונות יותר, ומפתחות לאפשרות להיות במרחב המשחקי, הן עבור הילדים שלהם והן עבור עצמם.

 

אני מזמינה אתכם לגלות יותר על שיטת Keyds ולשנות את חייכם וחיי ילדכם, בקלות!

 

מוזמנים להשאיר פרטים, אשוב אליכם עם כל הידע והניסיון שלי

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

האימייל שלך: (חובה)